Община Добрич и Местната комисия за борба с противообществените прояви на малолетни и непълнолетни (МКБППМН) канят жителите и гостите на Добрич на кино в парка. Събитието е под надслов „Заедно срещу агресията – кино в парка“.
Инициативата е посветена на превенцията на агресивното поведение сред децата и младежите.
Филмите ще бъдат прожектирани на 31 юли 2025 г. в парк „Свети Георги“, на поляната до чешмата (близо до фото къта).
Препоръчваме на любителите на киното да си носят одеяло или постелка за сядане.
Програмата включва два филма:
„Уилоу и вълшебната гора“ – магическо приключение за приятелството и силата на доброто
„До последен дъх“ – вдъхновяваща история за изборите, които ни определят
Вход свободен.






